اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری ۱۴۰۱

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش، نتایج اولیه کنکور دکتری ۲۴ فروردین از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

فهرست مطالب

اطلاعیه سازمان سنجش

در اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص زمان انتشار كارنامه نتایج اولیه و زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره دكتری«Ph.D» (نیمه‌متمركز) سال ۱۴۰۱ آمده است:

  • بدین‌وسیله به اطلاع شركت‌كنندگان آزمون ورودی دوره دكتری«Ph.D» (نیمه‌متمركز) سال 1401 می‌رساند؛ كارنامه نتایج اولیه آزمون مذكور روز چهارشنبه مورخ 1401/01/24 از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل مشاهده است.
  • داوطلبان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین شماره شناسنامه و سال تولد به كارنامه نتایج اولیه آزمون خود دسترسی خواهند داشت.
  • آن‌دسته از افرادی كه براساس مندرجات كارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی شده‌اند، می‌بایست از روز پنجشنبه مورخ 1401/01/25 تا روز یکشنبه مورخ 1401/01/28 نسبت به ثبت كدرشته‌محل‌های انتخابی خود (حداكثر 50 كدرشته محل درصورت وجود) با توجه به رشته امتحانی كه در آن آزمون داده‌اند، در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام نمایند.
  • به این‌دسته از متقاضیان توصیه می‌شود؛ ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های مرتبط با آن اقدام نموده، سپس كدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود را از كدرشته‌محل‌های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و اولویت‌ها را به ترتیب علاقه، مرتب نموده و پس از آن نسبت به ثبت انتخابهای خود اقدام نمایند.

(دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان از روز چهار‌شنبه مورخ 1401/01/24 در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت).

مرحله دوم (مصاحبه و بررسی سوابق)

لازم به توضیح است اسامی معرفی‌شدگان دارای حدنصاب به منظور شركت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و …) در دهه سوم اردیبهشت ماه 1401 از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

© تمام حقوق برای nogamcenter محفوظ است

طراحی و توسعه توسط websazmaster.ir