راهنمای خدمات نوگام

سوالات متداول:

نوگام اولین و تنها مرکز تخصصی ارائه‌دهنده خدمات رشته و کنکور ارشد مدیریت کسب‌وکار (MBA) است. خدمات کامل کنکور MBA از جمله دوره‌های درس‌وتست، حل تمرین و نکته‌وتست برای دروس کنکور MBA (جیمت، ریاضی، زبان)، آزمون‌های آزمایشی شبیه‌ساز کنکور و مشاوره طرح هدف با رتبه‌های برتر کنکور، به طور تخصصی در نوگام ارائه می‌شود.

نوگام یکی از اولین مراکز پیشرو در حوزه دروس عمومی کنکور دکتری است. دوره‌های تخصصی و دقیق درس‌وتست، حل تمرین و نکته‌وتست برای دروس عمومی (استعداد تحصیلی و زبان عمومی) کنکور دکتری همه رشته‌های وزارت علوم و وزارت بهداشت در نوگام ارائه می‌شود.

شما در نوگام استانداردترین و دقیق‌ترین آموزش‌ها و برنامه تمرینی را دریافت خواهید کرد، از آموزش‌های بروزترین اساتید بهره‌مند خواهید شد، برنامه تمرینی و سیستم رفع اشکال پیوسته دریافت خواهید کرد و با یک مجموعه منظم و پیگیر تجربه جذابی را بدست خواهید آورد.

بله، از طریق تب درباره ما، قسمت اساتید نوگام، رزومه همه اساتید نوگام قابل مشاهده هست. در قسمت خدمات نوگام، در مشخصات هر دوره امکان مشاهده جلسه اول همه دور‌ه‌ها وجود دارد. از قسمت مشاوره رایگان با تکمیل مشخصات، در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیریم و یک مشاوره رایگان با رتبه برتر کنکور رشته شما برای شما تنظیم می‌کنیم.

در حال حاضر همه دوره‌های نوگام‌ به صورت آنلاین برگزار می‌شوند و با دسترسی به اینترنت و استفاده از سیستم عامل ویندوز یا اندروید می‌توانید به طور کامل از خدمات نوگام استفاده کنید. لینک محل برگزاری کلاس و راهنمای استفاده از دوره‌ها بعد از ثبت‌نام در پنل پیشخوان کاربری شما قرار می‌گیرد و همچنین می‌توانید با تلگرام و واتس‌اپ نوگام در ارتباط باشید و راهنمایی و پشتیبانی لازم را دریافت کنید. اگر در هنگام برگزاری کلاس نتوانستید در کلاس شرکت کنید، هیچ اشکالی ندارد، چون بعد از برگزاری کلاس فیلم ضبط شده آن در اختیار شما قرار می‌گیرد.

پرداخت هزینه و ثبت‌نام در دوره به معنای موافقت نهایی شما برای استفاده از دوره است. چنانچه بعد از ثبت‌نام و واریز هزینه دوره، تصمیم به عدم استفاده از دوره گرفتید؛ تا یک هفته قبل از شروع دوره ۲۰ درصد مبلغ ثبت‌نامی و در هفته منتهی به شروع دوره ۵۰ درصد مبلغ ثبت‌نامی کسر می‌شود و مابقی به حساب کاربری شما باز خواهد گشت. بدیهی است که بعد از شروع دوره امکان انصراف از دوره وجود ندارد. در خصوص انصراف از دوره‌های آفلاین که فقط ویدئو دارند، چون همه ویدئوها هنگام ثبت‌نام در دسترس داوطلب قرار می‌گیرند، امکان انصراف از دوره وجود ندارد.

تا روز برگزاری کنکور رشته شما به فیلم ضبط شده و فایل‌های موجود در پنل کاربری شما دسترسی خواهید داشت و به تعداد دفعات نامحدود قابل استفاده هستند. بعد از برگزاری کنکور هم اگر به محتوای دوره‌ها نیاز داشتید، نوگام با شما همکاری خواهد کرد.

بعد از ثبت‌نام در دوره‌های نوگام، لینک کانال تلگرام مخصوص هر دوره در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد و تمامی اخبار و اطلاعات و تغییرات دوره در این کانال تلگرامی اطلاع رسانی می‌شود. همچنین با ادمین‌های واتس‌اپ و تلگرام نوگام نیز می‌توانید ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

نوگام را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: