کنکور ارشد روانشناسی و مشاوره

رشته‌های روانشناسی و مشاوره جزو رشته‌های امتحانی گروه علوم انسانی است. با توجه به دفترچه ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد، تمامی داوطلبانی که هر رشته‌ای در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدند، می‌توانند در این کدرشته امتحانی شرکت کنند.

رشته روانشناسی و مشاوره معمولا در تمامی دانشگاه‌های دولتی و آزاد از جمله شبانه، غیرانتفاعی و پیام نور دارای ظرفیت می‌باشد. به همین دلیل علاقه‌مندان زیادی هر ساله می‌توانند پس از مطالعه دقیق منابع کنکور ارشد روانشناسی به ثبت‌نام در این رشته و گرایش بپردازند.

روانشناسی مهارت‌های اجتماعی شما را تقویت می‌کند. این درک از شرایط انسانی در مصاحبه شغلی و روابط محل کار بسیار مفید است. اگرچه این امر لزوماً باعث افزایش سلامت روانی شما نمی‌شود، اما به شما امکان می‌دهد بین خانواده و دوستان خود مشکلات را تشخیص دهید.

علاقه‌مندان به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی روانشناسی هر ساله از بین گرایش‌های این رشته؛ عمومی، بالینی، تربیتی، آموزش کودکان استثنایی، سنجش و اندازه‌گیری، صنعتی و سازمانی و مشاوره گرایش مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند و با توجه به مباحث و دروس تعیین شده برای این گرایش‌ها، خود را برای کنکور ارشد آماده می‌کنند.

تیم نوگام با نظارت استاد عرفانیان دوره‌های باکیفیت و جامع درس و تست و نکته و تست برای دروس عمومی و تخصصی تمامی گرایش‌های رشته روانشناسی و مشاوره برای موفقیت در کنکور ارشد به داوطلبان این رشته‌ها ارائه می‌کند.

پیش ثبت نام
50%
تخفیف
2,720,000 تومان
پیش ثبت نام
50%
تخفیف
3,410,000 تومان
پیش ثبت نام
50%
تخفیف

پکیج کامل درس و تست ارشد مشاوره

متعاقبا اعلام خواهد شد.
2,475,000 تومان
پیش ثبت نام
50%
تخفیف
3,855,000 تومان
پیش ثبت نام
50%
تخفیف
2,030,000 تومان
پیش ثبت نام
50%
تخفیف
2,275,000 تومان

نوگام را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

© تمام حقوق برای nogamcenter محفوظ است

طراحی و توسعه توسط websazmaster.ir