شرایط و قوانین مرکز آموزشی نوگام

بعد از تکمیل مشخصات و پرداخت نهایی، ثبت‌نام نهایی شما در دوره موردنظر توسط تیم نوگام انجام می‌شود. همچنین اطلاعات دوره، راهنما و راه‌های تماس و پشتیبانی به پنل کاربری‌تان اضافه خواهد شد.

 
پرداخت هزینه و ثبت‌نام در دوره به معنای موافقت نهایی شما برای استفاده از دوره است. چنانچه بعد از ثبت‌نام و واریز هزینه دوره، تصمیم به عدم استفاده از دوره گرفتید؛ تا یک هفته قبل از شروع دوره، ۲۰ درصد مبلغ ثبت‌نامی و در هفته منتهی به شروع دوره، ۵۰ درصد مبلغ ثبت‌نامی کسر شده و مابقی به حساب کاربری شما باز خواهد گشت. بدیهی است که بعد از شروع دوره، امکان انصراف از دوره وجود نخواهد داشت.
 
در خصوص انصراف از دوره‌های آفلاین که فقط شامل ویدئو می‌باشند، از آنجاییکه تمامی فایل‌های ویدئویی در هنگام ثبت‌نام در دسترس داوطلب قرار می‌گیرند، امکان انصراف از دوره وجود ندارد.
 
شما تا روز برگزاری کنکورتان به فیلم‌های ضبط شده و فایل‌های موجود در پنل کاربری‌ خود دسترسی خواهید داشت. این فایل‌ها تا روز برگزاری کنکور به تعداد دفعات نامحدود قابل استفاده هستند. بعد از برگزاری کنکور، دسترسی به این دوره‌ها قطع خواهد شد. چنانچه بعد از برگزاری کنکور نیز به محتوای این دوره‌ها نیاز داشتید، نوگام با شما همکاری خواهد کرد و شما می‌توانید صرفاً با پرداخت مبلغ فعال‌سازی دوره‌های مذکور، مجددا به دوره‌های مدنظر دسترسی داشته باشید.

نوگام را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: