شرایط و قوانین وبسایت مرکز آموزشی نوگام

بعد از تکمیل مشخصات و پرداخت نهایی، ثبت‌نام نهایی شما در دوره مورد نظر توسط تیم نوگام انجام می‌شود و اطلاعات دوره و راهنما و راه‌های تماس و پشتیبانی به پنل کاربری‌تان اضافه می‌شود.

 

پرداخت هزینه و ثبت‌نام در دوره به معنای موافقت نهایی شما برای استفاده از دوره است. چنانچه بعد از ثبت‌نام و واریز هزینه دوره، تصمیم به عدم استفاده از دوره گرفتید؛ تا یک هفته قبل از شروع دوره ۲۰ درصد مبلغ ثبت‌نامی و در هفته منتهی به شروع دوره ۵۰ درصد مبلغ ثبت‌نامی کسر می‌شود و مابقی به حساب کاربری شما باز خواهد گشت.  بدیهی است که بعد از شروع دوره امکان انصراف از دوره وجود ندارد.

 

در خصوص انصراف از دوره‌های آفلاین که فقط ویدئو دارند، چون همه ویدئوها هنگام ثبت‌نام در دسترس داوطلب قرار می‌گیرند، امکان انصراف از دوره وجود ندارد.

 

شما تا روز برگزاری کنکورتان به فیلم‌های ضبط شده و فایل‌های موجود در پنل کاربری‌تان دسترسی خواهید داشت و به تعداد دفعات نامحدود قابل استفاده هستند. بعد از برگزاری کنکور، دسترسی به این دوره‌ها قطع خواهد شد. چنانچه بعد از برگزاری کنکور نیز به محتوای این دوره‌ها نیاز داشتید، نوگام با شما همکاری خواهد کرد و شما می‌توانید با پرداخت صرفاً مبلغ فعال‌سازی مجدد، دوباره به دوره‌های مذکور دسترسی داشته باشید.

نوگام را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: