0 تا 100 مصاحبه دکتری!

مصاحبه دکتری یکی از مهم‌ترین بخش‌های پذیرش دانشجو در مقطع دکتری، محسوب می‌شود. نیمی از مسیر راهیابی به دانشگاه و ادامه تحصیل در این مقطع بستگی به آزمون کتبی یعنی کنکور دکتری دارد اما نیم دیگر مربوط به مصاحبه دکتری می‌شود. داوطلبان رشته‌های مختلف در مقطع دکتری اگر پس از اعلام نتایج انتخاب رشته، نام خود را در بین مدعوین به مصاحبه دکتری مشاهده کردند، باید در این جلسه مهم حاضر شوند.

چرا نوگام؟

رتبه‌های برتر درباره مصاحبه دکتری نوگام چه می‌گویند؟

نظرات دانشجویان

شرکت در دوره‌های مصاحبه دکتری نوگام کمک خیلی زیادی به من کرد. تو بخش پژوهشی ضعف داشتم و با این دوره‌ها به خوبی با فرآیند پژوهشی و روش تحقیق و نرم‌افزاهای تحلیل آماری آشنا شدم.
رسول فتحعلی
داوطلب دکتری مدیریت
سال اول رتبه خوبی داشتم اما به علت استرس سرجلسه مصاحبه قبول نشدم، سال دوم نوگام خیلی به من کمک کرد و با کمک کارگاه خصوصی مصاحبه و زبان بدن و با شبیه سازی جلسه مصاحبه تونستم قبول بشم.
مهسا محمدی
داوطلب دکتری روانشناسی
بزرگترین مشکل من نداشتن رزمه خوب و زبان انگلیسی بود. دوره زبان انگلیسی جلسه مصاحبه مشکل منو حل کرد. نکاتی هم که برای نوشتن روزمه گفتن رو انجام دادم و از فایل رزومه نوگام استفاده کردم.
دانیال براری
داوطلب کنکور دکتری

درباره نوگام؟

نوگام تحت نظارت امیر عرفانیان، به طور تخصصی بر روی خدمات مربوط به کنکور کارشناسی ارشد و دروس عمومی و تخصصی کنکور دکتری رشته‌های مختلف و آمادگی مصاحبه دکتری فعالیت می‌کند. در طول کارگاه‌های آمادگی مصاحبه دکتری نوگام همراه با مجرب‌ترین اساتید و برترین مشاوران، صفر تا صد مسیر آمادگی مصاحبه دکتری با بهترین کیفیت طی می‌شود و دغدغه‌ای برای شرکت در جلسه مصاحبه نخواهید داشت. در طول دوره‌های نوگام، همه نکات به طور کامل تدریس می‌شود، فیلم دوره‌ها تا روز مشخص به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند و سیستم رفع اشکال وجود دارد.