برای تماس با نوگام کلیک کنید.

آمادگی کنکور ارشد روانشناسی

روانشناسی یکی از رشته‌های بسیار محبوب در بین داوطلبان محسوب می‌شود. اگر دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد را مشاهده نمایید، متوجه می‌شوید که مجموعه روانشناسی دارای رشته‌های مختلفی مانند روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی، سنجش و اندازه‌گیری (روانسنجی)، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان و … است.

چرا نوگام؟

پشتیبانی و رفع اشکال و جزوه

ارتقای مهارت تست‌زنی و سرعت عمل

برترین مدرسان و مشاوران

مشاوره رایگان کنکور ارشد روانشناسی

مقطعی که قصد شرکت در کنکور را دارید
رشته‌ای که قصد شرکت در کنکور را دارید

نظرات دانشجویان

برای انتخاب گرایش در مقطع ارشد بین روانشناسی عمومی و بالینی مونده بودم. با یکی از مشاوران نوگام صحبت کردم و در مورد دروس هر کدوم و بازار کار و آینده هر گرایش صحبت کردیم و گرایش بالینی را انتخاب کردم. در طول مسیر کنکور هم بارها ازشون مشاوره گرفتم و همچنین برای انتخاب رشته هم از نوگام کمک گرفتم. خیلی ممنونم ازتون.
رسول فتحعلی - نوگام
محسن محمدی
داوطلب کنکور ارشد روانشناسی
برای انتخاب گرایش خیلی بلاتکلیف بودم، با مشاوره رایگان نوگام با یه رتبه برتر ارشد روانشناسی، مسیر پیش‌رو برام روشن شد و با تحقیق و بررسی نوگام رو انتخاب کردم که با کلاس‌های آنلاین پیش برم. فقط میتونم بگم الان خیلی خوشحالم از انتخابم چرا که رتبه‌ای که میخواستم رو کسب کردم و خستگی این یک سال واقعا برام شیرین شد.
مهسا محمدی
داوطلب کنکور ارشد روانشناسی
من میخواستم نظرم رو نسبت به کلاس آمار و روش تحقیق بگم که ازش استفاده کردم، این کلاستون واقعا فوق العاده بود، هم برگزاری کلاس و هم تدریس استاد. ازتون ممنونم فقط اینکه اگه امکانش هست یه تخفیف بزارید که امسال بتونم کلاس‌های دیگه رو هم ثبت‌نام کنم. چون پارسال بقیه درسا رو نحوندم و فقط آمار خوندم.
دانیال براری
داوطلب کنکور ارشد روانشناسی

درباره نوگام؟

نوگام تحت نظارت امیر عرفانیان، به طور تخصصی بر روی خدمات مربوط به کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری رشته‌های مختلف فعالیت می‌کند. در طول دوره‌های کنکور ارشد روانشناسی 1404 نوگام همراه با مجرب‌ترین اساتید و برترین مشاوران، صفر تا صد مسیر آمادگی کنکور با بهترین کیفیت طی می‌شود و دغدغه‌ای برای کسب رتبه دلخواه نخواهید داشت و همه دروس تمامی گرایش‌های روانشناسی تدریس خواهند شد. در طول دوره‌های نوگام، همه نکات و درسنامه به طور کامل تدریس می‌شود، جزوه خام تایپ‌شده دارند، فیلم دوره‌ها تا روز مشخص به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند، سیستم رفع اشکال وجود دارد و مهارت تست‌زنی و سرعت عمل ارتقا می‌یابد.